Uitslagen 2008

Vlaamsche Reus Race

1

Michiel van der Wal 6.31
2 Jurgen Meijer 6.37
3 Arjen Vrielink 6.39
4 Huub Hubregtse 6.40
5 Harry Booltink 6.43
6 Stan Herms 6.49
7 Hendrik van de Beek 6.51
8 Hayo de Wit 6.52
9 Harm Smit 6.53
10 Jules Booltink 6.57
11 Gert Hazeleger 7.09
12 Gijs Visschedijk 7.14
13 Fynn van Buuren 7.31
14 Gerrit Heida 7.32
15 Klaas Swart 7.44
16 Luuc Bugter 6.21 buiten mededinging ivm licentie
17 Liesbeth Mollema 7.00 buiten medeinging ivm licentie

Amateurs-A

1

Patrick Somsen Aalten
2 Ralf Steegs Arnhem
3 Daan Waanders Lichtenvoorde
4 Martin Bekking Apeldoorn
5 Dirk Keynemans Nieuwaal
6 Jeffrey Kimmels Zevenaar
7 Frank Egberts Amsterdam
8 Adrie Frijters Wageningen
9 Maarten Boonen Harderwijk
10 Robert de Poel Dordrecht
11 Arjan Seunninga Ede
12 Leon Essink Enschede
13 Ron Bol Zeist
14 Menno Gobielje Gouda
15 Christiaan de Rijk De Meern
16 Mark Poppe Nijverdal
17 Marco Schenk Aalten
18 Nick Kweldam Aalten
19 Ferry Castelijns Gemert
20 Rik Houwers Delft

Rabobank Dikke Bandenrace 7-9 jaar

1

Jelle Marang
2 Yannick van der Wilt
3 Rienk de Vries
4 Joris Crielaard
5 Suze Vermeer
6 Klaas van Renes
7 Rosalie Ros
8 Roan Agricola
9 Hemke Vroom
10 Sweder van Spanje
11 Joris de Groot
12 Jente Otte
13 Lucas Beverloo
14 Johannes Koning

Rabobank Dikke Bandenrace 10-12 jaar

1

Jimme de Haan
2 Jannes Kromhout
3 Wouter Zwanenburg
4 Jelle Ros
5 Rune van Buuren
6 Thilo Marang
7 Jesse de Haan
8 Michiel Hoogendoorn
9 Bouke Gerritsma
10 Djurre van de Molen
11 Stijn van Selling
12 Joost Mellink
13 Tim van Brakel
14 Thijs Schrama
15 Srijn Ros
16 Lianne Gorterbach
17 Nienke Akkerman
18 Luuc Hendriks
19 Tom Schiphorst
20 Jelmer Bastiaans
21 Luuk Bos
22 Ivie Satijn
23 David Tassignon

Elite en Neo Amateurs

1

Leon Burger Amsterdam
2 Maint Berkenbosch Oldeberkoop
3 Eddy van Ijzendoorn Tiel
4 Boudewijn de Graaff Rotterdam
5 Bert Dekker Lekkerkerk
6 Twan van den Brand Volkel
7 Michiel Bekker Apeldoorn
8 Dennis van Dijken Bemmel
9 Ronald Meijer Leiden
10 Harmen Mijnen Wageningen
11 Rob van Bekkum Arnhem
12 Tom Vermeer Leusden
13 Edwin Wielink Twello
14 Eric van de Meent Veenendaal
15 Arne Botter Zutphen
16 Arthur van Dam Genemuiden
17 Arjen Houweling Velp
18 Remko Kramer Braamt
19 Daniel Korevaar Abcoude
20 Gerhard Joling Krimpen aan de Ijssel
21 Olav van den Bergh Toldijk
22 Kobus Hereijgers Hedel
23 Olaf Kerkhof Achterveld
24 John Schouten Harderwijk
25 Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede
26 Richard van Hardeveld Ede
27 Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel
28 Bart Vendrig Maurik
29 Erik van Stratum Wageningen
30 Coen Bosch Twello