Uitslagen 2009

Vlaamsche Reus Race

1

Sven Stremke

Amsterdam

6.43

2

Johan Crebas

Wageningen

6.54

3

Hayo de Wit

Tiel

7.07

4

Harry Brouwer

Wageningen

7.13

5

Jan Klopstra

Wageningen

7.14

6

Floor van der Wilt

Wageningen

7.21

7

Jan Tichelaar

Nijkerk

7.25

8

Gijs Visschedijk

Wageningen

7.34

9

Rene Mijnen

Bennekom

7.34

10

Friso Schuring

Ede

7.35

11

Jurgen de Jeu

Ede

7.44

12

Jack Schoenmakers

Wageningen

7.45

13

Jan Heeres

Putten

7.51

14

Yvonne de Hilster

Wageningen

8.05

15

Rudolf Barkhuijsen

Wageningen

8.12

16

Klaas Swart

Wageningen

8.30

17

Hidde van de Beek

Wageningen

9.10

18

Liesbeth Mollema

Wageningen

7.27

Bedrijven ploegen tijdrit

 

1

Environmental cycles 1

7.07

2

Grondbank GMG/ Gemeente Arnhem

7.12

3

Tegelsonline

7.15

4

Stoas Learning

7.16

5

Environmental cycles 2

7.30

6

TCW-B

7.37

7

Profile Peerenboom

7.43

8

De Plataan

8.04

9

De Helriders

8.26


Amateurs-A

 

1

Rik Houwers

WAGENINGEN/DELFT

2

Leon Essink

AALTEN

3

Harro Timmerman

RHENEN

4

Michiel Bekker

APELDOORN

5

Adrie Frijters

WAGENINGEN

6

Christiaan van den Berg

UTRECHT

7

Rico Wientjes

DIDAM

8

Bjorn Beldman

RIJSSEN

9

Jos Burger

HOOFDDORP

10

Niels Kerkhof

ACHTERVELD

11

Pim Zuidewind

LISSE

12

Martin Bekking

APELDOORN

13

Joost Legtenberg

ARNHEM

14

Marco Schenk

AALTEN

15

Arjan Ribbers

GROENLO

16

Menno Gobielje

GOUDA

17

Arjan Seunninga

EDE GLD

18

Nard van der Sanden

NULAND

19

Ron Bol

ZEIST

20

Wouter Perry

DELFT

Rabobank Dikke Bandenrace 7-9 jaar

 

1

Hemke Vroom

2

Aart-Jan van Emst

3

Stijn Straatman

4

Joris Crielaard

5

Casper van Pluuren

6

Sweder van Spanje

7

Kim Boersma

8

Robin Kroon

9

Max Möller

10

Jan van der Linden

11

Jan Evenhuis

12

Floris Bergacker

13

Rosalie Ros

14

Julia van Kalleveen

15

Sanne Bos

16

Thijs Evenhuis

17

Tibbe van de Beek

18

Dante Limpens

19

Marit Kroon

20

Lucas Beverloo

21

Sylvana van de Wardt


Rabobank Dikke Bandenrace 10-12 jaar

 

1

Jannes Kromhout

2

Wouter Zwanenburg

3

Rune van Buuren

4

Jelle Marang

5

Yannick van der Wilt

6

Marius Matser

7

Arthur Beverloo

8

Luuk Weijman

9

Stijn Ros

 

 

 

Studenten Dikke Bandenrace

 

1

Laurens van Buuren

2

Peter de Vries

3

Gijs Visschedijk

4

Frank van Breukelen

5

Joran Klingeman

6

Jort Zweers

7

Robbert Wijnbelt

8

Joris Soeter

9

Vera Harmoen

Elite en Neo Amateurs

 

1

Edwin Wielink

TWELLO

2

Rene Kolbach

BRAKEL

3

Daniel Borst

SCHOORL

4

Andy Knijpinga

UTRECHT

5

Casper Helling

WAGENINGEN

6

Jelle Treur

TERWOLDE

7

Coen Bosch

TWELLO

8

Elias de Bruijne

UTRECHT

9

Boudewijn de Graaff

ROTTERDAM

10

Jannis Nikolakakis

KOOG AAN DE ZAAN

11

Maarten Janssen

RIJSSEN

12

Kevin Smit

ARNHEM

13

Nils van Kooij

KRIMPEN AAN DE LEK

14

Jorg van Oostende

UTRECHT

15

Jasper van Mierle

NIJMEGEN

16

Geert van der Horst

WOERDEN

17

Vincent Geluwie

UTRECHT

18

Nicky Verdaasdonk

CHAAM

19

Dirk Reuling

ZWOLLE

20

Raymond Splinter

HOORN NH

21

Guido Benthem

ARNHEM

22

Geert Bongers

UTRECHT

23

Tommy van Beem

TIEL

24

Remko Kramer

BRAAMT

25

Ton Slippens

SCHAGEN

26

Thijs Poelstra

TUBBERGEN

27

Milan Kocken

LEUSDEN

28

Ruben van Wiefferen

MUIDEN

29

Kaj du Prie

HOOGLANDERVEEN

30

Joop de Gans

ESSEN