Uitslagen 2010

Vlaamsche Reus Race

1

Piet van de Zwaag

6.35

2

Michiel van der Wal 6.36

3

Geeralt van den Ham
6.39.59

4

Huub Hubrechts
6.45.24

5

Lennart Kleinjans
6.49

6

Alfred Hartemink
6.58.30

7

Jelle de Leur
7.06.24

8

Joep van der Zanden
7.12.10

9

Evi van Ekris
7.16.84

10

Martijn van der Laan
7.19.22

11

Roel van Dreven
7.24

12

Wouter Gerritsma
7.33.87

13

Bouke Gerritsma
7.50.87

14

Klaas Swart
8.02.21

Bedrijven ploegen tijdrit

1

Environmental Sciences 1

6.36

2

Marin
6.37

3

Grondbank GMG / Gemeente Arnhem
6.49

4

Fam. Bouman
7.02

5

Profile Roel Peerenboom 7.28

6

KeyGene
7.48

7

Spinning Finest Live!
7.53

8

Plant E
8.08.21

9

Environmental Sciences 2
DNF (val)

Amateurs-A

1

Rik Houwers Delft

2

Menno Gobielje
Gouda

3

Paul Heij
Haarlem

4

Jeffrey Kimmels
Doesburg

5

Jeroen van Zanten
Meerkerk

6

Michel Reuser
Tiel

7

Rene Nijhuis
Markelo

8

Antoine Moonen
Cuijk

9

Niels Kerkhof
Amersfoort

10

Rick de Jong
Nijmegen

11

Patrick Somsen
Aalten

12

Mario Willemsen
Huissen

13

Pim Zuidewind
Lisse

14

Harro Timmerman
Rhenen

15

Rik de Schrijver
Utrecht

16

Rob van Gameren
Berlicum (NB)

17

Marcel Witte
Amsterdam

18

Marc Janssen
Enschede

19

Remy Meeuwse
Utrecht

20

Martin Bekking
Apeldoorn

 

Rabobank Dikke Bandenrace 7-9 jaar

1

Mick Ruiter

2

Eva Vogelezang

3

Rosalie Ros

4

Jonas Herzfeld

5

Kelly van Buiten

6

Casper Wiegers

7

Gianluca Berendsen

8

Ravi Hüner

9

Ciska Fiselier

Rabobank Dikke Bandenrace 10-12 jaar

1

Yannick van der Wilt

2

Jelle Marang

3

Emiel Kortenbach

4

Jelmer Bastiaans

5

Peary Schreurs

6

Job Bouter

7

Lotte Vogelezang

8

Peter van Buiten

9

Sally Hovden

 

Elite en Neo Amateurs

1

Daniël Borst

Schoorl

2

Marco Brus
Schijndel

3

Jim van den Berg
Amsterdam

4

Jasper van Mierle
Nijmegen

5

Jordy Beuker
Hilversum

6

Remko Kramer
Braamt

7

Rens te Stroet
Keijenborg

8

Eric van de Meent
Nijmegen

9

Vincent Geluwie
Utrecht

10

Maurice de Bekker
Rosmalen

11

Yannick Janssen
Beringe

12

Cornelius van Ooijen
Giessenburg

13

Wouter de Groot
Lochem

14

Ruud Kooijmans
Eindhoven

15

Florian Smits
Amsterdam

16

Alexander van Bavel
Boxmeer

17

Ron Bol
Zeist

18

Sander Lormans
Heemskerk

19

Erik van Stratum
Wageningen

20

Tjeerd van Aurich
Wijk bij Duurstede

21

Joost Kunst
Amstelveen

22

Xaf Houwers
Aalten

23

Jerwin Wieser
Zoetermeer

24

Rick Lof
Monnickendam

25

Martin Kelderman
Barneveld

26

Edwin Wielink
Twello

27

Tjalling Reijmer
Utrecht

28

Ivar Hartogs
Amersfoort

29

Melvin van Zijl
Harderwijk

30

Thijs Kros
Noordeloos